DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2021

W dniach 13 i 14 października 2021 miały miejsce obchody Dnia Edukacji Narodowej. W środę (13 października) wszystkich pracowników szkoły zaskoczyła Rada Rodziców, która przygotowała kwieciste upominki dla wszystkich pracowników szkoły. Podczas apelu wszyscy składali nasjerdeczniejsze życzenia całej naszej społeczności szkolnej. Między innymi przedstawiciele Rady Rodziców - Katarzyna Derkacz Gajewska, ale też przedstawiciele uczniów klasy 1B oraz Samorządu Szkolnego, całość podsumowała Pani dyrektor Beata Lewińska.

W dniu 14 października cała społeczność miała dzień wolny od zajęć dydaktycznych, mimo wszystko klasy 4, których ten rok będzie ostatnim w naszej szkole, pod opieką wychowawców Mileny Iwanickiej-Giereś oraz Piotra Kwiatkowskiego przygotowały quiz z nagrodami (ROGALIKI!!!) wykorzystujący serwis Kahoot. Pytania były zaskakujące i wynikały z dobrej znajomości szkoły i jej pracowników - widać było w tym quizie lata doświadczeń naszych podopiecznych.