KARNETY

Więcej inforamcji na stronie BUFETU

Od miesiąca październik, gorąco zapraszamy i zachęcamy do wykupienia karnetów obiadowych, aby mieć pewność, że Państwa pieniądze są przeznaczane na zdrowe posiłki. Cena zestawu w karnecie jest niższa, niż cena posiłku obiadowego, wydawanego bez karnetu. Opłata za karnet obiadowy może być przyjmowana, tylko i wyłącznie, w formie przelewu bankowego, w terminie – do końca miesiąca, poprzedzającego miesiąc, za który opłacamy karnet /np. karnet październikowy 2021 – opłacamy do końca września br.

Numery karnetów:

karnet nr 1 – zestaw obiadowy /zupa, drugie danie, kompot/ - cena 14zł – za październik /20  x 14zł/ = 280 zł

karnet nr 2 – zestaw obiadowy /bez zupy, drugie danie, kompot/ cena 12 zł – za październik /20  x 12 zł/ = 240 zł

karnet nr 3 – zestaw obiadowy /tylko zupa/ - cena 4 zł – za październik /20 x 4 zł/ = 80 zł

Opłaty wnosimy na konto:

/odbiorca/               Bartłomiej Stępiński

Nr konta:                22114020040000360281708140

/tytuł przelewu/        Imię i nazwisko ucznia, klasa, miesiąc, nr karnetu

np. Jan Kowalski, kl.1A, X, 1

Ceny karnetów, za poszczególne miesiące, będą podawane na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy ogłoszeń, w budynku PLSP.

Uwaga!

W dniu 14.10.2021 r. – Dzień Komisji Edukacji Narodowej – stołówka będzie nieczynna. Ten dzień, nie wliczamy do karnetu.

Odwołanie obiadów

Odwołanie posiłku, związane z nieobecnością ucznia w szkole, jest przyjmowane do godziny 9.00 , poprzez:

SMS na nr: 503-153-298,

w treści – imię i nazwisko ucznia, klasa.