ROZSTRZYGNIĘCIE I WRĘCZENIE NAGRÓD KONKURSU NA PLAKAT DRUGIEGO KONGRESU ZDROWIA PSYCHICZNEGO W WARSZAWIE

 

Dnia 2 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbyło się ogłoszenie wyników konkursu na plakat Drugiego Kongresu Zdrowia Psychicznego w Warszawie. W konkursie brały udział uczniowie z klasy IIb oraz IIIb, realizując projekty w Pracowni Projektowania Graficznego.

 

Z wielką przyjemnością przedstawiamy zwycięzców:

I miejsce:

KAROLINA JAGUŚ z klasy III b.

Nagroda:

Kampania promocyjna Drugiego Kongresu Zdrowia Psychicznego w Warszawie w formie wydruków, materiałów internetowych oraz materiału animacyjnego prezentowanego w Warszawie. Animacje będą realizowane w kwietniu na potrzeby Kongresu przez Karolinę pod okiem Macieja Jędrzejca.

II miejsce: 

LENA DĄBSKA z klasy IIb

III miejsce:

ALEKSANDER GOLAŃSKI z klasy IIIb

 

Nagroda specjalna dr hab. prof. ASP Doroty Optułowicz-McQuaid:

KAROLINA JAGUŚ - wydawnictwa Akademii Sztuk Pięknych oraz dzień otwarty na Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki. Karolina będzie miała także możliwość udziału w wybranych zajęciach na wydziale.
 

Nagroda specjalna dr Konrada Wieniawy-Narkiewicza:

ANGELIKA WIŚNIEWSKA
 

Nagroda specjalna mgr Marty Kowalskiej:

KINGA BABAROWSKI
 

Wyróżnieni zostali również:

Kamila Stanisz, Kinga Babarowski, Marta Ruszkowska, Angelika Wiśniewska, Sebastian Murza, Eryka Rakoczy

oraz Wiktoria Grzegorek.

 

W komisji z naszej szkoły zasiadali:
Marta Kowalska, Konrad Wieniawa-Narkiewicz, Magdalena Kacała, Maciej Jędrzejec, Beata Lewińska.

Informujemy również o wystawie pokonkursowej laureatów oraz wyróżnionych uczestników która odbędzie się podczas II Kongresu Zdrowia Psychicznego w PKiN w Warszawie dnia 3 czerwca 2019. Wszystkie szczegółowe informacje, jak godzina i forma wstępu, będzie ogłoszona wkrótce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie oraz zapraszamy na wystawę pokonkuroswą.

 

Organizatorzy konkursu:

ZPSP, Kongres Zdrowia Psychicznego

Patronat:

Miasto Stołeczne Warszawa, Instytut Psychologii i Neurologii w Warszawie, Fundacja eFKropka, Marsz Żółtej Wstążki.

 

zdjęcia: Asia Bednarczyk i Maciej Jędrzejec.