NOWY PODRĘCZNIK DO HISTORII SZTUKI

Szanowni Państwo!

Ukazał się drugi tom podręcznika do historii sztuki autorstwa Beaty Lewińskiej i Wojciecha Jerzego Kielera, przeznaczony dla uczniów szkół plastycznych. Cała seria jest zatytułowana ARS LONGA. PRZEMIANY SZTUKI OD WENUS Z WILLENDORFU DO SUPERMARKET LADY. Pierwszy tom zatytułowany jest ARS LONGA. PRZEMIANY SZTUKI OD WENUS Z WILLENDORFU DO OGRODU ROZKOSZY ZIEMSKICH. Drugi tom wydany jest pod tytułem ARS LONGA. PRZEMIANY SZTUKI OD SZPITALA NIEWINIĄTEK DO HUŚTAWKI FRAGONARDA.

Podręcznik jest wydany przez Centrum Edukacji Artystycznej i przekazany do bibliotek szkół prowadzonych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Pierwszy tom przeznaczony jest dla uczniów klas pierwszych i drugich, natomiast drugi adresowany jest do uczniów klas trzecich. Uczniów wymienionych klas zapraszamy do biblioteki szkolnej, w której można wypożyczyć egzemplarz na czas nauki.