PATRYK HARDZIEJ - SPOTKANIE

 

W najbliższą środę tj. 23.05.2018 o godzinie 12:30 na auli dla wszystkich uczniów odbędzie się spotkanie z panem Patrykiem Hardziejem.

 

Patryk Hardziej jest ilustratorem, projektantem graficznym, researcherem, oraz wykładowcą ASP w Gdańsku. Prowadzi działalność edukatorską i wydawniczą, zajmując się historią grafiki użytkowej oraz historią projektowania znaku graficznego w Polsce. Jest autorem i kuratorem wystaw, projektów i kursów z dziedziny brandingu i projektowania.

 

Założyciel kursów pod patronatem Karola Śliwki „Sztuka Projektowania” oraz pomysłodawca i kurator Drugiej Ogólnopolskiej Wystawy Znaków Graficznych, międzynarodowej wystawy polskiego designu, która odbyła się w pięciu krajach, nagrodzonej "Projektem Roku 2016”. Ma na koncie współpracę m.in. z takimi markami i instytucjami jak: Amnesty International, British Airways, BMW, Costa Coffee, Coca-Cola, Mini, New Scientist Magazine, Bertagnolli, Mondadori Libri, Narodowa Galeria Sztuki Zachęta, Muzeum Emigracji w Gdyni, Centrum Designu Gdynia, Ministerstwo Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego Nowej Zelandii. Był prelegentem oraz prowadził warsztaty na najważniejszych festiwalach i konferencjach projektowania w Polsce, Niemczech, Bułgarii, czy Słowacji.

 

Prowadzi studio graficzne sygnowane jego nazwiskiem - Patryk Hardziej.

 

 

Spotkanie potrwa do godziny 15:00.

 

Serdecznie zapraszamy.